English
פיקספון - מעבדה לתיקון אייפון בתל אביב
טלפון לשירות לקוחות: 1700-705-999
שעות פעילות: א׳ - ה׳ 20:00 - 10:00 ו׳ - 13:00 - 10:00 .
כתובת: לאונרדו ד'ה וינצי 9 (פינת קפלן 12) תל אביב

 

תיקון אייפון, תיקון אייפונים, תיקונים לאייפון
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

תיקון אייפון

דף הבית >> תיקון אייפון

שלום וברוכים הבאים למעבדת פיקס פון תיקון אייפון במהירות הבזק!
בחר/י את סוג התקלה באייפון שלך:
 
החלפת מסך לאייפון, תיקון מסך אייפון בעיית טעינה באייפון, אייפון לא נטען תיקון כפתור הדלקה באייפון,תיקון לחצן כיבוי באייפון החלפת אוזניה לאייפון, אוזניות לאייפון אייפון לא מצלצל, תיקון צלצול באייפון תיקון שקע אוזניות באייפון
תיקון מצלמה קדמית באייפון תיקון מצלמה אחורית אייפון החלפת גב אייפון, תיקון הגב של האייפון חיישן קרבה אייפון החלפת סוללה אייפון תיקון כפתור מסך הבית באייפון
בעיית ווליום באייפון, תיקון רמקול אייפון רטיבות באייפון, האייפון נרטב,תיקון קורוזיה באייפון בעיית קליטה באייפון, תיקון קליטה אייפון מיקרופון אייפון לא עובד, תיקון מיקרופון אייפון בעיית WIFI באייפון, קליטת אינטרנט אלחוטי אייפון תיקון רטט אייפון, רטט אייפון לא עובד
כל שירותי תיקון אייפון שברובם מתבצעים על המקום. פיקספון היא מעבדה לתיקון אייפון בתל אביב מהמובילות והגדולות בארץ-

מחירים שקופים והוגנים (לצפייה בחר במכשירך למעלה).

איכות חסרת פשרות ושקיפות מוחלטת- ניתן לצפות בנו במהלך תיקון האייפון.

תיקון אייפון בחלקים מקוריים.

בדיקת המכשיר - בחינם!

משלוחים מהירים
באזור המרכז ובכל הארץ.

אחריות לשלושה חודשים
(אפשרות להרחבת אחריות לשישה חודשים בתוספת 29 שקלים)

ביטוח אייפון ייחודי
ומשתלם במיוחד.

תיקוני לוח אם - לחץ כאן


למה תיקון אייפון בפיקספון?

כמה אנחנו אוהבים את האייפון שלנו, אפשר גם לומר שאנחנו לא יכולים בלעדיו. ובמקרה של תקלה, האם היית סומך על כל טכנאי או על כל מעבדה כשזה מגיע אל האייפון שלך? האייפון שלך? החיים שלך? האנשים בחייך, התמונות שלך, המשחקים שלך, האם גם כשאתה חלילה לא מרגיש טוב האם תסמוך על כל רופא? למה אנחנו? הלכת לתקן את מסך האייפון שלך שהתפוצץ. ברמת העיקרון הכל אמור להיות בסדר, הטכנאי יפרק את המכשיר יחליף את המסך, יסגור אותו והכל בסדר. זה נכון! זה לא כל כך מסובך. אפילו יש מדריכים ב YouTube שמלמדים שלב אחר שלב איך עושים את זה. אבל... מה קורה אם הוא הרכיב את המכשיר ופתאום אין קליטה במכשיר? מה קורה אם חיישן הקירבה לא עובד? או אוליי הטעינה? או שבכלל לא יידלק? האם כל מעבדה תקח אחריות על תקלה שנוצרה כתוצאה מפירוק לקוי או אי תשומת לב של שניה? מה קרה אם פתאום לאחר תקלה המכשיר ישנה תקלה על לוח האם? 

כשזה מגיע לאייפון שלך תסמוך רק על מעבדה אשר לוקחת אחריות על כל מכשיר שנכנס בין כותליה, שלמעבדה הידע בתיקון ובהבנת לוח האם, יכולת תיקון של לוח האם. מגיע לך להיות רגוע כמדובר במכשיר אשר לא סתם מכנים אותו ״ידידו הטוב ביותר של האדם״  

מה עם האלמנט? כולנו הישראלים מכירים בוודאי את האלמנט,  אתה מגיע למוסך אתה הרי לא מבין הזה כלום, ואז ניגש אליך המוסכניק וההמשך ידוע, אתה לא יודע אם זה נכון, אם באמת צריך להחליף לך את החלק, והקרבורטור היה תקין, אז מה עכשיו?

והאייפון שלך, קרוב לוודאי שגם בזה אתה לא מבין כלום! אז מה כן חשוב לך? אומרים אין הנחתום מעיד על עיסתו.ומן הסתם כל בית עסק יעיד על עצמו שהוא הכי אמין בעולם. אבל מה הוא עושה בשביל להוכיח אמינותו? לכן חשוב לך שהמעבדה והטכנאים יישבו מול עיניך. מאחורי חלון שקוף, שתוכל לראות איך מפרקים את מכשירך. ואם יגלו פתאום שישנה תקלה נוספת? יביאו לפניך את המכשיר כשהוא מפורק שאתה תראה את התקלה. תלמד עליה ותחליט בעצמך אם כדאי לך לתקן אותה. 

תגידו רגע, כמה זמן אתם מסוגלים לחיות בלי האייפון שלכם? את האמת! 

אם אתם מסוגלים להישאר בלי אייפון יותר משעה, שאפו! כל הכבוד! יש לכם חיים. בשורה התחתונה חשוב לנו שהתיקון יהיה במקום. שברגע שאתה נכנס למעבדה מיד ייגש אליך נציג, יחייך אלייך ישאל לשלומך, ומיד תיגשו לנושא אשר התכנסת. ייקח ממך את האייפון ואחרי שעה יחזור אליך עם חיוך ויגיד ״האייפון שלך חיי! הניתוח הצליח!״ ואל תדאג, אתה והאייפון שלך רשומים אצלינו במערכת. יש לך אחריות מלאה על התיקון, אתה לא תשמח לראות אותנו כל כך מהר. אבל תודו שעדיף להגיע למעבדה של אייפון מאשר לקופת חולים.

 
 

מיון התיקונים לפי דרגים:

תיקון אייפון דרג א' – ב' :
 
החלפת מסך לאייפון
תיקון כפתור אייפון (כפתור הבית/ Home), החלפת שקע טעינה, תיקון כפתור הדלקה, תיקון חיישן קירבה, תיקון מצלמה קדמית, תיקון מצלמה אחורית, מיקרופון עליון, מיקרופון תחתון, צלצלן (רמקול), קליטה חלשה באינטרנט אלחוטי, תיקון מנוע רטט, מקשי ווליום, שקע אוזניות. אוזניה פנימית.

תיקון אייפון דרג ג' – ד' – תקלות לוח אם

אייפון לא נדלק, רטיבות ( קורוזיה ), תקלת קליטה, אינטרנט אלחוטי אפור, רכיב מסך מגע, רכיב שמע כללי, מודם סלולרי, ספק מתחים אינו מקבל טעינה, ומחברים על גבי הלוח. Gps  , Bluetooth
,

*לתקלות לוח אם, דרג ג-ד יש למסור את המכשיר למעבדה לצורך בדיקה ולהמתין להצעת מחיר.

---------------
 
תיקון אייפון - כי אייפון מתקנים אצל המומחים! 

ברוכים הבאים לפיקספון, מעבדה לאייפון מהמקצועיות בישראל. מן העיתונות

ביטוח אייפון בחברות הסלולר? - לא משתלם.

בחברות הסלולר מציעים ביטוח בעלות ממוצעת של 60 שקלים בחודש. עלות של 720 שקלים בשנה. אין אפשרות לעשות ביטוח למכשיר ללא התחייבות של שנה. והאחריות אינה חלה על נזקי קורוזיה, ועל שברים ישנה השתתפות עצמית של עוד כמה מאות שקלים בתיקון האייפון. 
 
מה יוצא מכל זה? נניח משה חבר שלנו עשה ביטוח לאייפון בחברה ישראלית, שילם כל חודש בחודשו, ולאחר כחצי שנה נשבר לו הזכוכית/טאץ. למשה הרי יש ביטוח, הוא ניגש לחברת התקשורת שלו לבצע תיקון אייפון, ממתין זמן רב לתורו, ונתקל בבעיה כשהוא מגלה שהאייפון שלו לא יהיה ברשותו במשך שבוע-שבועיים לפחות, ובנוסף לזה הוא צריך לשלם השתתפות עצמית על התיקון. במקרה של שבר/תקלת לקוח.
 
משה יצא פראייר בזמן שהוא יכול לעשות את כל זה בארץ ללא תשלום של 720 שקל על ביטוח לתיקון אייפון לשנה. ולתקן את האייפון שלו.
אצלנו מחיר הביטוח לאייפון הוא 300 שקלים בלבד! ללא התחייבות, ללא המתנה מיותרת, וללא כל חשש למידע אשר על המכשיר.
 
בפיקספון מעבדה לאייפון חשבנו על פיתרון יצירתי עבורכם בנושא הביטוח לתיקוני אייפון. אין צורך לשלם שליש מעלות המכשיר בכל שנה. למידע נוסף לחץ כאן או צור קשר עכשיו.
 
---------------

תיקונים לתקלות נפוצות באייפון

האייפון נפל למים / האייפון נרטב ? טיפים לעזרה ראשונה


אז הנה כמה טיפים מקצועיים ואמיתיים שכתבו המומחים שלנו במקרים שהאייפון נפל למים: 
גם אנחנו שמענו על הפיתרון היצרתי של הכנסת המכשיר לאורז. אנחנו קצת מטילים ספק עד כמה זה יכול לעזור. :) 
במקרה שהאייפון נפל למים, כמו בכל מכשיר חשמלי גם בתוך האייפון שלכם יש מעגל חשמלי (לוח האם). בעת נגיעת המים בלוח האם נוצר קצר היות ומים כידוע לכולנו מעבירים זרם.
הכלל היחידי עליו יש להקפיד הוא לכבות את האייפון ולא לחבר את האייפון לחשמל. כל עוד האייפון כבוי לא עובר זרם בתוכו הקצר שהמים יוצרים לא יפגע לנו במכשיר. ברגע שנדליק את האייפון מן הסתם שאנחנו מחזירים את זרם החשמל לתוכו המים בפנים יצרו קצר שלא תמיד יהיה ניתן לתקנו.
אז לסיכום: כל עוד לא ניסינו להדליק או לחבר לחשמל לא שרפנו כלום מה שמגביר את הסיכוי לתיקון האייפון במאות אחוזים. בשלב הזה צריך לנקות את האייפון מהקורוזיה ולשחזר לו הלחמות.
 
הטיפול: ניקוי קורוזיה באייפון: מה שחשוב לנו בניקוי קורוזיה באייפון הוא לוח האם כי בעצם חוץ ממנו הכל ניתן להחליף במחירים סבירים. במעבדת fixphone מתמחים בתיקונים על גבי לוח האם הכוללים החלפות רכיבים שנשרפו כתוצאה מקורוזיה ובכלל. לוח האם עובר ניקוי יסודי ושיחזור הלחמות יסודי לפני שנדלק בפעם הראשונה על ידינו. 
 
הצעת מחיר: בתיקוני קורוזיה באייפון קצת קשה למעבדה לאמוד מחיר לפני התיקון או בעצם לפני פירוק המכשיר.אז בשביל שמירה על מקצוענות מירבית חשבנו בפיקספון על שירות בדיקה חינם - אנחנו נפרק את המכשיר נבדוק את מצבו, ללא עלות! וניתן הצעת מחיר מדוייקת וכן זמן משוער לתיקון האייפון. צור קשר עכשיו למידע נוסף.

קרא עוד על תיקוני חומרה לאייפון.

החלפת מסך לאייפון 4, החלפת מסך אייפון 4S 

 
 

צרו קשר עם המעבדה
  או התקשרו עכשיו 1700-705-999
 

קטגוריות נוספות:  תיקון אייפון 3G | תיקון אייפון 3GS | תיקון אייפון 4 | אייפון 4S | אייפון 5 |
 
כל הזכויות שמורות לפיקספון מעבדה אייפון, מעבדה לאייפון, מעבדת אייפון iphone תיקונים לאייפון,תיקון אייפונים,תיקון מעבדת תיקון אייפון תל אביב תיקון איפון, תיקון אייפון תיקון סמארטפון

תיקון אייפון
> החלפת מסך > סוללה
> תקלת טעינה > כפתור הבית
> תיקון כפתור הדלקה > ווליום
> החלפת אוזניה > רטיבות
> תיקון צלצלן > קליטה
> תיקון שקע אוזניות > מיקרופון
> מצלמה קדמית > WIFI – רשת אלחוטית
> מצלמה אחורית > רטט
> החלפת גב > תיקוני חומרה
> חיישן קירבה  
תיקון אייפד
> החלפת טאצ'
> החלפת מסך
> תיקון שקע טעינה
> החלפת סוללה
> עידכון תוכנה
> מסך פנימי
> פלט טעינה
> כפתור הבית
 
 
קישורים שימושיים
> שירות לקוחות
> מדריכים
> משלוחים
> שאלות ותשובות
> לקוחות ממליצים
> מן העיתונות
> אודות
> צור קשר
 
 
   
 
לייבסיטי - בניית אתרים