English
פיקספון - מעבדה לתיקון אייפון בתל אביב
טלפון לשירות לקוחות: 1700-705-999
שעות פעילות: א׳ - ה׳ 20:00 - 10:00 ו׳ - 13:00 - 10:00 .
כתובת: לאונרדו ד'ה וינצי 9 (פינת קפלן 12) תל אביב

 

תיקון אייפון, תיקון אייפונים, תיקונים לאייפון
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

תיקון אייפון - חדש

דף הבית >> תיקון אייפון - חדש
שלום וברוכים הבאים לעמוד תיקון אייפון במעבדת פיקס פון תל אביב

נכון לשנת 2012 נבחרה מעבדת FixPhone ע"י דה מרקר לאחת מ5 המעבדות המקצועיות והשרותיות בישראל, ולמעבדה מספר 1 בתל אביב

מרכז השירות שלנו נמצא ברחוב קפלן 12 בתל אביב (פינת לאונרדו דה וינצ'י 9)
שעות פתיחת המעבדה הינם: א - ה : 10.00 - 20.00 

אנו מתחייבים לשירות הוגן, אדיב, אמין, מקצועי, ומהיר ככל הניתן, 
כמו כן אצלנו בדיקת המכשיר מתבצעת ללא עלות !

לקוחות יקרים, המעבדה שלנו נוהגת בשקיפות מלאה, עיצבנו את המקום כך שהמעבדה נמצאת אחר קיר זכוכית וניתן לצפות בכל זמן בהליך ובהתקדמות התיקון, מרכז השירות הראשון והיחידי בארץ שבו תוכל לצפות בהליך התיקון והחלפים המותקנים במכשירך. אצלנו על כל תיקון אייפון תקבלו אחריות מסודרת לתקופה של שלושה חודשים המופיעה בחשבונית המס.

לקבלת מחיר לתיקון אייפון אנא בחר את דגם האייפון שברשותך:

אייפון 5
 

 

 

 

למאמר בנושא קורוזיה לחץ כאן:
 
תיקון קורוזיה באייפון - 
גם לכם נפל האייפון למים? 
 
אז הנה כמה טיפים מקצועיים ואמיתיים שכתבו המומחים שלנו בתיקון אייפון בשבילכם. 
גם אצלינו במעבדה שמעו על הפיתרון היצרתי של הכנסת המכשיר לאורז. אנחנו קצת מטילים ספק עד כמה זה יכול לעזור. :) 
במקרה שנפל האייפון למים. כמו בכל מכשיר חשמלי גם בתוך האייפון שלכם יש מעגל חשמלי (לוח האם). בעת נגיעת המים בלוח האם נוצר קצר איות ומים כידוע לכולנו מעבירים זרם. הכלל הראשון שהיינו ממליצים לכם הוא לכבות את האייפון ולא לחבר את האייפון לחשמל. כל עוד האייפון כבוי לא עובר זרם בתוכו הקצר שהמים יוצרים לא יפגע לנו במכשיר. ברגע שנדליק את האייפון מן הסתם שאנחנו מחזירים את זרם החשמל לתוכו המים בפנים יצרו קצר שלא תמיד יהיה ניתן לתקנו.
 
אז לסיכום: כל עוד לא ניסינו להדליק או לחבר לחשמל לא שרפנו כלום מה שמגביר את הסיכוי לתקן את המכשיר במאות אחוזים. בשלב הזה צריך לנקות את האייפון מהקורוזיה ולשחזר לו הלחמות.
 
ניקוי קורוזיה באייפון: מה שחשוב לנו בניקוי קורוזיה באייפון הוא לוח האם כי בעצם חוץ ממנו הכל ניתן להחליף במחירים סבירים במעבדת fixphone מתמחים בתיקונים על גבי לוח האם הכוללים החלפות רכיבים שנשרפו כתוצאה מקורוזיה ובכלל. לוח האם עובר ניקוי יסודי ושיחזור הלחמות יסודי לפני שנדלק בפעם הראשונה על ידינו. 
 
הצעת מחיר: בתיקוני קורוזיה באייפון קצת קשה למעבדה לאמוד מחיר לפני התיקון או בעצם לפני פירוק המכשיר.אז בשביל שמירה על מקצוענות מירבית חשבנו בפיקספון על שירות בדיקה חינם - אנחנו נפרק את המכשיר נבדוק את מצבו, ללא עלות! וניתן הצעת מחיר מדוייקת וכן זמן משוער לתיקון המכשיר. 
 
 
למאמר בנושא תיקון אייפון בישראל לחץ כאן:
 
 
תיקון אייפון בישראל:

מעבדה לתיקון אייפון בישראל למיטב ידעתנו הוא לא עניין פשוט. מסיבה פשוטה שאין מעבדה מסודרת מבית apple בישראל. ישנם מעבדות רבות המספקות שירות תיקון האייפון - 
 
ביטוח אייפון בחברות הסלולר? - לא משתלם.

בחברות הסלולר מציעים ביטוח בעלות ממוצעת של 60 שקלים בחודש. עלות של 720 שקלים בשנה. אין אפשרות לעשות ביטוח למכשיר ללא התחייבות של שנה. והאחריות אינה חלה על נזקי קורוזיה, ועל שברים ישנה השתתפות עצמית של עוד כמה מאות שקלים לתיקון האייפון. 
 
מה יוצא מכל זה? נניח משה חבר שלנו עשה ביטוח לאייפון בחברה ישראלית, שילם כל חודש בחודשו, ולאחר כחצי שנה נשבר לו הזכוכית/טאץ, איציק הרי משלם ביטוח, וניגש לחברת התקשורת שלו לתיקון האייפון, ממתין זמן רב לתורו, ונתקל בבעיה כשהוא מגלה שהאייפון שלו הולך להעדר לו לשבוע-שבועיים לפחות, ובנוסף לזה כשהוא צריך לשלם השתתפות עצמית על התיקון. במקרה של שבר/תקלת לקוח.
 
משה יצא פראייר בזמן שהוא יכול לעשות את כל זה בארץ ללא תשלום של 720 שקל על ביטוח לשנה. ולתקן את האייפון שלו
במעבדה בארץ במחיר של 300 שקלים בלבד!ללא התחייבות, ללא המתנה מיותרת, וללא כל חשש למידע אשר על המכשיר.
 
יש בחברות התקשורות תרמיות רבות, במקרה של אחריות-ביטוחי מכשירים, זוהי אחת מהתרמיות שמכניסה מזומנים רבים, בקצרה,לכל אדם שרוכש ביטוח אייפון יש אחריות על המכשיר רק במקרה של קצר כללי שאינו נראה לעין  ושאינו עקב שבר או כניסת מים כלשהיא. זוהי תרמית מאוד גדולה, כי אחריות על קצר כללי כבר יש לכם מהיצרן אפל לשנה שלמה. לא צריכים לחייב אותנו עוד אלפי שקלים בשנה על זה. עכשיו נראה לכם עוד קצת במספרים במה בדיוק מדובר.
 
בא נעשה את החישוב שוב, בא נניח שהאייפון של משה נפל שוב והפעם מקומה שלישית. המסך הפנימי שבור, ומסך המגע לאייפון גם הוא נשבר. על תיקון אייפון שכזה בחברת תקשורת ירצו בערך אלף שקלים לתיקון האייפון, אבל במעבדת פיקס פון - התיקון אייפון של איציק יעלה בערך 700 שקלים. איציק שילם על המכשיר כל חודש לאורנג. ועשה אחריות לשנה. המחיר שהוא שילם על הביטוח יצא 60*12 = 720 שקל. והמחיר כשנשבר לו האייפון יצא לו עוד 1000 שקלים לערך, סך הכל לתיקון אייפון בחברת תקשורת יצא 1720 שקלים, כולל המחיר של הביטוח כמובן.
 
לולא איציק לא היה רוכש אחריות וביטוח, לא היה מתחייב לשום תוכנית, וגם לא לשום מסלול. היה יכול לחסוך למעלה מ 1500 שקלים, בטלפון אחד למומחים.
 
אגב תוכלו להמנע מקצר כללי באייפון ע"י שימוש במטענים מקוריים בלבד.
השארת פרטים:
 
מכשיר האייפון הוא בהחלט פאר היצירה הטכנולוגית בעולם הסלולר, המוצר שיצר מהפכה של ממש ושבמידה רבה יצר את מציאות הסלולר והמוצרים הניידים שאנו חיים בה כיום. אך גם מוצר משובח ופופולארי כזה זקוק לעיתים לשירות תיקונים עקב תקלות שונות ומגוונות מאוד. בהתאם למדיניות הסגורה של חברת אפל המייצרת את האייפון, לא פשוט להיכנס לקרביים של המכשיר הנחשק הזה ולבצע תיקון אייפון לבד, לכן יש צורך למצוא מעבדת שירות איכותית שתבצע עבורכם את המשימה. בשוק הישראלי יש כיום שפע אדיר של פתרונות מעבדה לתיקון אייפון, רובן עצמאיות וללא קשר לחברות הסלולר הגדולות. 
 
במאמר זה אנו נספק לכם סקירה מקיפה של כל מה שיש לדעת אודות תיקוני אייפון וכמו כן למקרים של תיקון אייפוד (נגן המדיה המתקדם של אפל), אילו תקלות נפוצות יש, על סמך מה לבחור את מעבדת התיקונים לאייפון וכיוצא באלו – כך שתוכלו לקבל את המכשיר האהוב שלכם במצב איכותי ומתפקד במהירות האפשרית, בצורה המקצועית ביותר וכמובן בלי נזק כבד מדי לכיס. 
 

תקלות נפוצות ותיקונים

 
 
כל הזכויות שמורות לפיקספון מעבדה אייפון, מעבדה לאייפון, מעבדת אייפון iphone תיקונים לאייפון,תיקון אייפונים,תיקון מעבדת תיקון אייפון תל אביב תיקון איפון, תיקון אייפון תיקון סמארטפון

תיקון אייפון
> החלפת מסך > סוללה
> תקלת טעינה > כפתור הבית
> תיקון כפתור הדלקה > ווליום
> החלפת אוזניה > רטיבות
> תיקון צלצלן > קליטה
> תיקון שקע אוזניות > מיקרופון
> מצלמה קדמית > WIFI – רשת אלחוטית
> מצלמה אחורית > רטט
> החלפת גב > תיקוני חומרה
> חיישן קירבה  
תיקון אייפד
> החלפת טאצ'
> החלפת מסך
> תיקון שקע טעינה
> החלפת סוללה
> עידכון תוכנה
> מסך פנימי
> פלט טעינה
> כפתור הבית
 
 
קישורים שימושיים
> שירות לקוחות
> מדריכים
> משלוחים
> שאלות ותשובות
> לקוחות ממליצים
> מן העיתונות
> אודות
> צור קשר
 
 
   
 
לייבסיטי - בניית אתרים