במאמר הבא תגלו איך אתם יכולים לחסוך לעצמכם כמה אלפי שקלים בשנה.
כיום אין אדם שלא מסתובב עם טלפון צמוד. המכשיר החכם מלווה אותנו בכל תחומי החיים ועוזר לנו לשמור על קשר עם העולם החברתי והמודרני. אנחנו מחזיקים בו את כל אנשי הקשר שלנו, התמונות, פתקים שכתבנו וצ'אטים שניהלנו. זה מסביר למה חשוב לנו כל כך שהטלפון יתפקד בצורה תקינה.

תיקון אייפון

התסריט הנורא מכל

מי מאיתנו לא נתקל בעבר בסיטואציה המרגיזה שהאייפון או הסמרטפון שובק חיים ולא נדלק לנו?
הרגע הזה בו אנחנו רואים שחור בעיניים, בזמן שכל התסריטים הכי רעים עוברים לנו בראש… החל ממידע חשוב ואנשי קשר שלא גיבינו, דרך הזמן שנצטרך לבלות בלי תקשורת ועד הסכומים הגבוהים שנצטרך להוציא על טלפון חדש.

זה עוד לא הסוף

אבל לפני שמאבדים תקווה, וממהרים לחנות הסלולר הקרובה כדאי שתשמעו כמה דברים. החדשות הטובות הן שברוב המקרים, פנייה לחברת תיקון מקצועית ומנוסה יכולה להחזיר את הטלפון שלכם לחיים, לשחזר מידע יקר ולחסוך לכם הרבה כסף!

אתם לא הראשונים ולא האחרונים שנתקלתם בסיטואציה של טלפון שנכבה ולא מגיב. מדובר בתופעה נופצה כיום שיכולה לנבוע מסיבות שונות. הגורמים לבעיה מגוונים ויכולים להיות קשורים לסוללה, למסך הטלפון או לשקע הטעינה.

לא משנה מה הסיבה – כדאי לפנות למעבדת טלפונים מנוסה, על מנת שאיש מקצוע יוכל לאבחן את מקור הבעיה ולהתאים לכם את התיקון האידיאלי בהתאם לתקציב שלכם.

מיקרופון לאייפון

כיצד לבחור מעבדה לתיקון סמרטפון או תיקון אייפון?

בשוק הסלולר קיימות מעבדות תיקון רבות ואנשים פרטיים המציעים תיקונים שונים. לפני שאתם מפקידים את האייפון או הסמרטפון בידי אדם זר אנו מציעים לכם לשים לב למספר נושאים.

קודם כל חשוב לוודא שמדובר במעבדה מקצועית בעלת מוניטין. כדאי לבדוק שהמעבדה שאתם פונים אליה היא מעבדה מנוסה ולברר האם יש לגביה המלצות. בנוסף חשוב לוודא שמקבלים אחריות על התיקון.

החלפת מסך לאייפון 6

מרכז פיקספון מספק שירותי תיקונים לאייפון וסמארטפון בתל אביב

פיקספון הינו מרכז השירות המקצועי והמעבדה לתיקון אייפון הגדולה בתל אביב, המעבדה מספקת שירות תיקוני חומרה (החלפת מסכים,סוללות, ותיקון לוחות אם) וכן שירותי תוכנה(עידכוני גרסא, העברות ושיחזור מידע) למכלל המכשירים. הדבר העיקרי המאפיין את המעבדה הינו השירות האישי והסבלני לכל לקוח ולכל תקלה. המעבדה דורגה ע"י אתר דה מרקר כמעבדה המקצועית ביותר בעלת השירות הטוב ביותר בתל אביב.

האחריות שלנו היא אמיתית. אנו נקח אחריות מלאה על כל תיקון שיצא מהמעבדה, ועל כל מוצר שמכרנו ונספק אחריות מלאה, ובמידה ואין הלקוח מרוצה נזכה את החיוב במלואו.