א׳-ה׳ 20:00 – 10:00 ו׳ – 10:00 – 13:00 לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

EN

       א׳-ה׳ 20:00 – 10:00

       לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

החלפת אוזנייה לסמארטפון

החלפת אוזנייה לאייפון

תקלות שמע באוזניה לאייפון עשויות להגרם על ידי מספר גורמים:

  • אבק
  • מים
  • לחות

תקלות נפוצות באוזניה לאייפון:

  • שמע מקורזל באוזניה
  • שמע מתכתי
  • שמיעה לסירוגין
  • שמיעה חלשה במיוחד
  • האוזניה משמיעה רעשים

אנו מסוגלים לעשות מהאייפון שלך חדש ובמהירות.
אנו לא חוסכים כסף על החלקים! הכי איכותי שתמצאו.

כיצד מתקנים אוזניה לאייפון?

החלפת האוזנייה באייפון הינה דבר קל יחסית לפירוק והרכבה, באייפון 3GS האוזנייה יושבת על החלק של המסך שכולל את הטאץ, ובאייפון 4 האוזנייה יושבת על המסגרת של המכשיר, צריך לפרק את לוח האם של המכשיר ואז האוזנייה תתגלה בחלק העליון של המכשיר, הכנסת והוצאת האוזנייה הינה דבר קל יחסית שאינו מצריך הלחמות.באייפון 5 האפרכסת היא כבר על המסך, כמו ב 5S ו 5SE האפרכסת(אוזניה) היא על המסך עצמו וכן המכשיר האייםון 6 ו 6 אס האפרכסת ניתנת להחלפה בקלות. באייפון 7 החלפת האפרכסת עצמה הינה פשוטה. אל יש דגשים אחרים, המכשיר מגיע עם אטימות למים ואבק מה שמקשה על פירוק המכשיר, באייפון 8 המצב דומה וכן באייפון X. אנו במעבדה מודעים לחשיבות האטימות למים ואבק ולאחר כל פירוק מכשיר ותיקון האפרכסת אנו מחזירים את המכשיר לאטימות מלאה ע"י מדבקה אטימות מקורית.

למה אנחנו?

הבדלים באוזניה לאייפון בין הדגמים השונים:

החלפת אוזניה לאייפון X\S\MAX

החלפת אפרכסת באייפון איקס היא קצת מסובכת יותר, הטכנולוגיה שונה, אך עדיין הגורמים העיקריים לאפרכסת עם שמע חלש היא לכלוך ואבק. אנו מציעים ניקוי ללא עלות של אפכסתץ במקרה ועדיין חלש אנו נקח אחריות מלאה על המכשיר נחליף את האפרכסת ונחזיר אטימות למים ואבק.

החלפת אוזניה לאייפון 8\פלוס

החלפת אוזניה (אפרכסת לאייפון 8) בדומה לאייפון 7 מעט מסובכת , בהרבה מקרים מה שקורה הוא שהרשת סתומה וזו הסיבה לשמע החלש, לפני םירוק במכשיר אנו ננסה ניקיון חיצוני של הרשת ללא עלות. במקרה שעלינו לפרק את המכשיר אנו נחזיר אטימות למים ואבק.

החלפת אוזניה לאייפון 7\פלוס

החלפת אוזניה (אפרכסת) לאיפון 7 הינה עבודה טיפה מסובכת יותר, פירוק המכשיר מצריך מאמץ רב יותר גם בגלל האטימות למים ואבק. במקרים רבים התקלה היא חיצונית, אך במקרה שניאלץ לפרק את המכשיר עשה זאת במקצועיות תוך לקיחת אחריות על הסמך שואר החלקים, וכן נחזיר אטימות למים ואבק.

החלפת אוזניה לאייפון 6G\6S:

אוזניה לאייפון 6\אס פשוטה מאוד, פירוק 2 ברגים בתחתית המכשיר, פירוק המסך והחלפת האפרכסת. במקרים רבין מה שקורה הוא שהרשת נסתמת כתוצאה מנוזל דביק, וכך אין לשמע אפשרות לעבוד דרך האוזניה. במקרה כזה ננסה לנסות את המכשיר חיצונית ללא עלות ובמקרה של עלות אנו מבטיחים לקחת אחריות על פירוק המכשיר ולהגיע לתוצאה מושלמת.

החלפת אוזניה לאייפון 5G\5S

אוזנייה לאייפון 5 מורכבת יחד עם הפלט העליון ומקבלת את המתח החשמלי ממנו, הרכבתו טיפה מסובכת ודורשת מקצועיות וידע נרחב בפירוק המכשיר החדש. כמו כן איכות האוזנייה שונה בכל דגמי האייפון, בכל דור האוזנייה עצמה משופרת. כמו כן, שמנו לב לדבר חדש, שלצד אוזניית המכשיר גם מיקרופון פנימי קטן לזמן שהשיחות על מצב רמקול. זמן העבודה מוערך כשעתיים בלבד.

החלפת אוזנייה לאיפון 4G/4S:

אוזנייה לאייפון 4G הינו דבר שאנו מחליפים די קבוע במעבדה, כניסת אבק סותמת את מקור השמע, ולחות פוגעת בתיפקוד האוזנייה, אין צורך להחליף שום חלק בנוסף לאוזנייה והיא מגיעה כחלק יחיד שמתחבר ללוח האם של המכשיר. זמן העבודה מוערך כשעה בלבד.

החלפת אוזניה לאייפון 3GS:

אוזנייה באייפון 3GS מורכבת על חלק העליון של המכשיר שכולל איתו יחד את מסך המגע, מסך התצוגה כפתור ההום והאוזנייה, בשביל להחליף אוזנייה אין צורך בפירוק לוח האם, ומספיק בורג אחד יחיד לאחר שפירקנו את המכשיר לשם החלפת האוזנייה. זמן העבודה מוערך כשעה בלבד.

למה אנחנו?

המעבדה שלנו יודעת להתמודד עם כל תקלה לרבות החלפות רכיבים על גבי לוח האם ותקלות קורוזיה, לצוות המעבדה וותק של שנים רבות בתחום התיקונים והשירות. אנו מחוייבים בראש ובראשונה לשירות עם חיוך, אדיב מקצועי וסבלני. אנו מתחייבים להחזר כספי מלא במידה והתקלה לא נפתרה. וכן תהליך בדיקת המכשיר ללא עלות כלל.

מרכז השירות שלנו ממוקם במרכז תל אביב ברחוב ליאונרדו דה וינצי 9 בקומה מינוס 1.ממש צמוד למתחם שרונה והקריה, ממש קרובים למרכז עזריאלי לבאים ברכבת.

שירות הלקוחות הטלפוני זמין לשרותכם בין השעות 20:00 - 10:00 - צלצלו עכשיו: 1700-705-999

Translate »