א׳-ה׳ 20:00 – 10:00 ו׳ – 10:00 – 13:00 לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

EN

       א׳-ה׳ 20:00 – 10:00

       לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

תיקון כפתור הדלקה

תיקון כפתור הדלקה לאייפון

כפתור ההדלקה תקוע? / לא נלחץ?

פיקס פון היא מעבדה לאייפון – תיקון אייפון במהירות הבזק, חלפים מקוריים או האיכותיים ביותר שניתן להשיג, אחריות על התיקון, משלוחים ועוד. בקיצור, אנו משתדלים לחשוב על הכל בשבילך כדי שחוויית תיקון האייפון שלך תהיה טובה ותזכור שבעיות באייפון זה שטויות כשפיקספון במרחק שיחת טלפון ממך.

בעיות נפוצות הקשורות לכפתור ההדלקה לאייפון:

כפתור ההדלקה באייפון הינו תיקון שאנו רואים לעיתים קרובות, לרוב הבעיה נגרמת מבלאי של המכשיר,
 אך כמובן שראינו כבר נסיבות שונות כגון נפילה או כניסת מים. כפתור ההדלקה באייפון מתחלק לשני סוגים של תיקון:
כפתור הדלקה תקוע/לא נלחץ.כפתור הדלקה נלחץ אך אינו מגיב.

תקלות נפוצות הנובעות מבעיות בכפתור ההדלקה לאייפון:

לא ניתן לכבות את המכשיר, או לצאת ממצב DFU.
כפתור ההדלקה תקוע ולכן הכפתור לחוץ כל הזמן, והמכשיר מבקש תמיד כיבוי.
כפתור ההדלקה תקוע ולכן מדי פעם מקשי הווליום אינם עובדים.
אנו מסוגלים לעשות מהאייפון שלך חדש ובמהירות.
אנו לא חוסכים כסף על החלקים! הכי איכותי שתמצאו.

כיצד מתקנים כפתור הדלקה באייפון?

תיקון כפתור ההדלקה באייפון, משתנה לפי סוג התיקון, אם כפתור ההדלקה תקוע התיקון יהיה להתקין על כפתור ההדלקה עיגול לוחץ חדש לקבלת קליק כמו במכשיר חדש. במידה וכפתור ההדלקה נלחץ אך אינו מגיב יהיה עלינו להחליף פלט כבל עליון בשביל לתקן את כפתור ההדלקה,
עוד פרטים לפי דגם המכשיר בסוף העמוד.

תיקון כפתור ההדלקה בדגמי אייפון השונים:

תיקון כפתור הדלקה אייפון באייפון 7\פלוס

הטכנולוגיה ופתרון התקלה בכפתור ההדלקה דומים לקודמו, הכפתור על גבי פלט כבל ניתן להחלפה אך לא בקלות רבה, מעבר לפירוק מלא של המכשיר במכשירים הללו יש צורך גם בפירוק הסוללה ולהחזירה למקום תקינה, מה שמצריך מקצועיות וניסיון רב, דבר נוסף בפירוק המכשיר הוא אטימות למים ואבק שלא המקשה על פירוק המכשיר.

תיקון כפתור הדלקה אייפון 6\אס\פלוס

באייפון 6 חברת אפל הזיזו את כפתור ההדלקה, הכפתור מרגיש טוב יותר ויש פחות תקלות איתו, אך עם זאת קיימות תקלות בכפתור ההדלקה. החלפת כםצור ההדלקה אינו פשוט ומצריך פירוק מלא של המכשיר, ישנם מקרים שהתקלה נוסעת כתוצאה מתקלה בלוח האם של המכשיר. גם במקרה זה קיים פתרון לתקלה.

תיקון כפתור הדלקה אייפון 5S: זמן ההמתנה המשוער: כשעה וחצי בלבד.

כפתור ההדלקה של אייפון 5S שודרג מאייפון 5 ונראה שבעיות הכפתור ההדלקה שהיו עם מכשירי האייפון 5 יפתרו קלות, אך בגלל גב האלומניום שעליו מורכב המכשיר ברגע של נפילה הפלאט נקרע, גם במכשיר הזה עוד מוקדם לדעת מה יהיה בעוד שנה, וכמה תקלות יבוא על כפתור הדלקה לאייפון 5S אך אנו יכולים להסיק שיבואו פחות מאייפון 5. גם כאן הפלאט העליון כולל את המיקרופון העליון ואת כפתורי הווליום ואת כפתור הרטט יחד עם כפתור ההדלקה, ההרכה טיפה מסובכת כי צריך לפרק את כל המכשיר.

תיקון כפתור הדלקה אייפון 5C: זמן ההמתנה המשוער: כשעה וחצי בלבד.

כפתור ההדלקה של אייפון 5C נראה מרשים ביותר בפנים המכשיר, עוד מוקדם לדעת כמה הוא בעייתי, ברוב המקרים הכפתור יפסיק לעבוד רק בגלל נפילה וכתוצאה מכך הפלאט של כפתור ההדלקה יקרע, במקרה כזה חייבים להחליף את כל הפלאט העליון הכולל את מקשי הווליום המיקרופון העליון ואת כפתור הדלקה. העבודה נחשבת לפשוטה יחסית.

תיקון כפתור הדלקה אייפון 5G: זמן ההמתנה המשוער: כשעה וחצי בלבד.

כפתור ההדלקה של אייפון 5 הינו דבר עדין כמו כל המכשיר, קיבלנו כבר המון מכשירים לתיקון על כפתורי הדלקה תקועים באייפון 5. במקרה כזה אין לנו אפשרות לתקן את הכפתור, אלא חייבים להחליף את פלט כפתור ההדלקה עצמו. זמן העבודה לרוב לוקח כשעתיים בלבד.

תיקון כפתור הדלקה אייפון 4S/4G: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד.

כפתור הדלקה תקוע באייפון 4 זה התיקון שאנו רואים הכי הרבה במעבדה, גם באייפון 4 בדומה לאייפון 4S התקלה העיקרית הינה שהכפתור תקוע בפנים המתכת שמקיפה שת המכשיר, אין לנו צורך בהחלפת פלט כבל עליון, אלא בהחלפת עיגול לחיץ כדי שהמכשיר יחזור לתפקד כמו חדש. זמן העבודה מוערך כשעה עבודה בלבד.

כפתור הדלקה תקוע לאייפון 4S הינו תיקון קל יחסית ורוב התיקונים שאנו רואים במעבדה הינם על כפתור הדלקה שתקוע אין לנו צורך להחליף חלקים אלא רק לסדר את הכפתור עצמו ולהחליף עיגול לחיץ מעל הכפתור הדלקה. זמן העבודה לוקח כשעה עבודה בלבד.

תיקון כפתור הדלקה אייפון 3GS: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד.

כפתור הדלקה שאינו עובד באייפון 3GS מחייב אתונו להחליף את כל הפלט העליון של המכשיר שכולל בתוכו, שקע אוזניות, כפתורי ווליום, לחצן צד של הרטט, וכפתור הדלקה, זמן העבודה מוערך כשעה בלבד. 

למה אנחנו?

המעבדה שלנו יודעת להתמודד עם כל תקלה לרבות החלפות רכיבים על גבי לוח האם ותקלות קורוזיה, לצוות המעבדה וותק של שנים רבות בתחום התיקונים והשירות. אנו מחוייבים בראש ובראשונה לשירות עם חיוך, אדיב מקצועי וסבלני. אנו מתחייבים להחזר כספי מלא במידה והתקלה לא נפתרה. וכן תהליך בדיקת המכשיר ללא עלות כלל.

מרכז השירות שלנו ממוקם במרכז תל אביב ברחוב ליאונרדו דה וינצי 9 בקומה מינוס 1.ממש צמוד למתחם שרונה והקריה, ממש קרובים למרכז עזריאלי לבאים ברכבת.

שירות הלקוחות הטלפוני זמין לשרותכם בין השעות 20:00 - 10:00 - צלצלו עכשיו: 1700-705-999

Translate »