א׳-ה׳ 20:00 – 10:00 ו׳ – 10:00 – 13:00 לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

EN

       א׳-ה׳ 20:00 – 10:00

       לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

אין קליטה סלולרית

אין קליטה סלולרית באייפון או סמארטפון

איזה דגמים אנו מסוגלים לתקן בעיית קליטה שנגרמת מרכיב המודם?

אייפון 8 – אין קליטה/מחפש/אין imei/קליטה באה והולכת 

 אייפון 8 הוא השיפור של אייפון 7 , אם אייפון 7 היה מכשיר עם המון תקלות קליטה, חברת אפל שמו דגש על האייפון 8 ועל התקלות הנפוצות באייפון 7. נתקלנו בתקלות בקליטה באייפון 8. ניתן לתקן מכשירים אלו והתיקון לגמרי עובד. 

 זמן משוער מקסימלי לתיקון התקלה: עד שלושה ימים (אפשרות לטלפון חלופי)

 
אייפון 8+ – אין קליטה/ מחפש/אין imei/ קליטה באה והולכת

 אייפון 8 פלוס עם תקלות קליטה כתוצאה מנפילות חזקות או חשיפה לנוזלים, לא תקלה נפוצה במיוחד בדגם הזה אבל בכל זאת יש פתרון. הפתרון דומה לשאר מכשירי האייפון. 

 זמן משוער מקסימלי לתיקון התקלה: עד שלושה ימים (אפשרות לטלפון חלופי)

 

אייפון 7 – אין קליטה/מחפש/אין imei/קליטה באה והולכת

אז מדובר באחד המכשירים עם הכי הרבה תקלות קליטה מכלל המכשירים, באייפון 7 יש שתי גרסאות של מכשירים, אחד לשור האירופאי והשני לשוק האמריקאי, המכשירים האירופאים (A1778ׁׂׂ) עמידים יותר עם פחות תקלות וגם קל יותר לתקן בהם תקלות לוח, המכשירים האמריקאים(A1660) פחות אמינים ואין אפשרות לתקן בהם תקלת קליטה.

 זמן משוער מקסימלי לתיקון התקלה: עד שלושה ימים (אפשרות לטלפון חלופי)

 

אייפון 7+ – אין קליטה/מחפש/אין imei/קליטה באה והולכת

אייפון 7 פלוס עם תקלות קליטה אינה תקלה נפוצה, בדרך כלל אם נתקלתם בתקלה כזו ברוב המקרים כתוצאה מנפילות או חשיפה לרטיבות, ברוב המקרים התקלה ניתנת לתיקון, 

 זמן משוער מקסימלי לתיקון התקלה: עד שלושה ימים (אפשרות לטלפון חלופי)

 

אייפון 6 –אין קליטה/מחפש/אין imei/קליטה באה והולכת

אייפון 6 אין קליטה היא תקלה נפוצנ במיוחד, ונגרמת כתוצאה מעיקום גוף המכשיר, נפילות, או חשיפה למים(קורוזיה) התקלה נובעת מרכיב המודם, רכיב זה בטכנולוגיית רכיב מרחף וזו הסיבה שעלול להיגרם נתק בין הרכיב ללוח האם. למעבדה נסיון רב בתיקון תקלות לוחות אם. 

 זמן משוער מקסימלי לתיקון התקלה: עד שלושה ימים (אפשרות לטלפון חלופי)

אייפון 6 פלוס – אין קליטה/מחפש/אין imei/קליטה באה והולכת

 מה אנחנו עושים במעבדה במקרה של אייפון עם תקלת קליטה?

קודם כל והכי חשוב היא לאבחן מהיכן מגיעה התקלה, ברוב המקרים מדובר בתקלה המגיעה מהמודם הסלולרי או כזו שבאה מאנטנה,במקרה של תקלת לוח אם ברוב המקרים התקלה אפשרית לתיקון.

תיקון "אין קליטה לאייפון " דורש מיומנות הלחמת רכיבים ברמה הגבוהה ביותר , מכיוון שלוח האם באייפון בנוי בצורה שרכיב המודם IC שאחראי על הקליטה מאוד מסובך וקשה להרכבה, ובדרך כלל תקלת האין קליטה נובעת גם מנתק באחד המגעים שמתחת לרכיב עצמו, או בסדק במכשיר עצמו ובחלק מהמקרים יש לבצע מעקף נוסף לרכיב הקליטה כדי שהרכיב עצמו יקבל מתח וכך תחזור הקליטה.

למה אנחנו?

המעבדה שלנו יודעת להתמודד עם כל תקלה לרבות החלפות רכיבים על גבי לוח האם ותקלות קורוזיה, לצוות המעבדה וותק של שנים רבות בתחום התיקונים והשירות. אנו מחוייבים בראש ובראשונה לשירות עם חיוך, אדיב מקצועי וסבלני. אנו מתחייבים להחזר כספי מלא במידה והתקלה לא נפתרה. וכן תהליך בדיקת המכשיר ללא עלות כלל.

מרכז השירות שלנו ממוקם במרכז תל אביב ברחוב ליאונרדו דה וינצי 9 בקומה מינוס 1.ממש צמוד למתחם שרונה והקריה, ממש קרובים למרכז עזריאלי לבאים ברכבת.

שירות הלקוחות הטלפוני זמין לשרותכם בין השעות 20:00 - 10:00 - צלצלו עכשיו: 1700-705-999

Translate »