צריכים לתקן את הטלפון שלכם? ישנם כמה דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון

כולנו מסתובבים עם הטלפונים החכמים שכבר מזמן הפכו לשגרת חיים. אנחנו הפכנו לכאלה התלויים בטלפון החכם ברמה כזו שכאשר הוא לא יהיה לידנו אנחנו נרגיש חרדה מסוימת ונרגיש כי משהו חסר לנו. ההרגשה הזו נובעת מהצורך להיות מחובר כל זמן אם זה לרשתות החברתיות, לאימייל של העבודה או לקבוצת החברים של הווצאפ. אנחנו משתמשים בטלפון החכם לניהול משימות היום יום שלנו ולשמירת המידע שלנו, כגון: תמונות, הודעות דוא"ל, קבצים, פתקיות ועוד. כאשר הטלפון שלנו מתקלקל מסיבה מסוימת אנחנו חשים בצורך עז לתקן אותו כמה שיותר מהר כדי שיוכל לחזור לשרת אותנו נאמנה. כאשר זה קורה, עלינו לבחור מעבדת שירות לתיקון טלפונים אשר תתקן לנו את הטלפון בצורה המקצועית והמהירה ביותר והכי חשוב שתהיה אמינה. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שעליכם לדעת לפני שאתם ניגשים למעבדת טלפונים.

תיקון אייפון

בחרו במעבדת טלפונים שזהו תחום עיסוקה היחיד

הרבה אנשים מנסים לעשות ביזנס ולשלב מספר סוגי עסקים יחדיו. זה לא הפתעה שלרוב העסקים האלה אינם המומחים הכי גדולים בתיקון טלפונים והם גורמים נזקים רבים ובלתי הפיכים למכשירים שלנו. לכן, בחרו במעבדה שתחום עיסוקה הוא אך ורק תיקון טלפונים,מחשבים וטאבלטים. מעבדת fixphone הינה מעבדה המתמחה בתיקון טלפונים מכל הסוגים ובקיעים במגוון התקלות הרחב הקיים בכל הדגמים של כל החברות.

בחרו במעבדת טלפונים המסוגלת לתקן טלפונים ברמת הרכיב הבודד

כאשר מעבדה מסוגלת לתקן לוח אם ברמת הרכיב, זה חוסך ללקוח המון כסף על החלפת חלקים יקרים שלא לצורך. במעבדת fixphone הטכנאים מיומנים בתיקון חלקים ברמת הרכיב והחלפת רכיבים מוצעת רק במקרה כאשר קיים נזק אשר אינו בר תיקון.

בחרו במעבדת טלפונים המציעה תיקון מהיר ושירות שליחים

אנחנו אנשים עסוקים ואין לנו זמן להשאיר את הטלפון שלנו במעבדה מספר שעות או ימים. במעבדת fixphone תהנו מתיקון מקצועי על המקום עד 60 דקות ומשירות שליחים מהיר GET TAXI  עד למקום הימצאותכם.

בחרו במעבדה  טלפונים המחזיקה במגוון רחב של חלקי חילוף, ושיהיו מקוריים!

כאשר אנחנו מביאים את הטלפון לתיקון אנחנו רוצים שלמעבדה יהיה מלאי זמין של חלקי חילוף כולל: מסכים, סוללות, מיקרופון, כפתורים ועוד, כדי שהתיקון יהיה מהיר ויעיל. בנוסף, מיותר לציין כי הכנסת חלקים לא מקוריים לטלפונים תגרום לבעיות נוספות ולאיכות ביצוע ירודה התביא אתכם להיות מתוסכלים מהמכשיר שלכם וממעבדת השירות. מעבדת fixphone מחזיקה במלאי זמין של חלקי חילוף לכל המכשירים, כגון: אייפון, סמסונג, LG, Huawei, Xiaomi ועוד. כל החלקים שאנו מחזיקים הינם חלקים מקוריים אשר עברו בקרת איכות קפדנית.

בחרו במעבדת שירות וותיקה עם חוות דעת רבות

מזה שנים, וזה נכון לגבי כל תחום, ההמלצה הטובה ביותר מגיעה מלקוח מרוצה. ל מעבדת fixphone הנמצאת ברחוב לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב, מאות ביקורות ברחבי הרשת מלקוחות מרוצים וחוזרים הנהנים משירות מקצועי ואדיב ע"י טכנאים בעלי נסיון של מעל 10 שנים בשירות ומעבדה.

והטיפ החשוב ביותר, בחרו במעבדת טלפונים הנותנת אחריות מלאה על תיקוניה

חשוב מאוד שמהעבדת טלפונים שתבחרו תהיה אמינה ותדע לעמוד מאחורי השירות תיקונים שהיא נותנת. מעבדת fixphone מעניקה אחריות מלאה על כל תיקוניה ובמידה שהתיקון לא צלח או שהלקוח אינו מרוצה יתבצע זיכוי על מלוא הסכום.