יש לכם אייפון חדש?

מזל טוב. מוצרי אייפון של חברת אפל הם איכותיים במיוחד ונחשבים לחוד החנית של הסמארטפונים.

חברת אפל אף הצהירה בעת השקת אייפון 11 פרו מקס כי המסך שלו עשוי מהזכוכית העמידה והחזקה ביותר בעולם. אולם כל אדם יודע כי אין דבר כזה בלתי שביר, בטח בטלפונים ניידים.

לרוע המזל, גם מסך אייפון עלול להישבר או לצבור שריטות ולכלוך. מהם הדברים החשובים ביותר שצריך לעשות כדי לשמור על האייפון שלכם?

  1. מגן מסך לאייפון – כל טלפון נופל לפעמים על הקרקע. מגן זכוכית מיוחד אשר סופג את המכות בעת נפילות יוכל לשמור על הזכוכית המקורית של המסך כמו חדשה.
  2. מגן לאייפון – שומר על החלק האחורי של המכשיר, מספק הגנה וסופג זעזועים.
  3. מגן מצלמה – גם אם אתם שומרים על המסך בצורה אידיאלית, זכרו שישנו עוד חלק עם זכוכית שבירה במכשיר. כדי לשמור על עדשת המצלה רכשו מגן ששומר אותה נקייה משריטות. מגן איכותי ישמור על המצלמה מפני נפילות וגם ישאיר את העדשה נקייה, מה שיאפשר צילום באיכות גבוהה לאורך זמן.
  4. בהירות נמוכה – כדאי לשמור בכל כעת על בהירות נמוכה בהגדרות התצוגה של המסך. רבים לא מודעים לכך שבהירות גבוהה מדי עלולה לגרום לצריבה של המסך. בעיות רבות במסך מתחילות משימוש ממושך בבהירות גבוהה ואז הדרך לתקלות ותיקון מסך הופכת קצרה יותר.
  5. להיזהר ממגע עם מים – אנחנו לא מחדשים יותר מדי, אבל חשוב לזכור זאת. על אף ההבטחות של אפל כי המכשירים החדשים של אייפון עמידים למים ואבק יותר מאשר בעבר, מים ונוזלים הם האויב הגדול ביותר של סמארטפונים. אם אתם מניחים אותו על שולחן, השתדלו להרחיק אותו מכוסות. יותר מדי אייפונים נכנסו לתיקון בגלל כוסות בירה ומים שנשפכו לידם.

זהירות, מסך שבור עלול ליצור חתכים

אם בכל זאת מסך האייפון שלכם נשבר או נסדק, יש להיזהר קודם כל משברי זכוכית זעירים. הזכוכית הזו חדה במיוחד ויכולה בקלות ליצור חתכים באצבעות. במקרה של שבר או סדק באייפון, מומלץ להכניס את המכשיר לתיק Ziploc או להניח סרט אריזה על גבי המסך.

אם הסדק או השבר נסבלים ולא יוצרים לכם בעיות, אתם יכולים להמשיך הלאה ולהיזהר להבא. אך אם אתם זקוקים לתיקון של מסך האייפון שלכם, בין אם הוא חדש או משומש, יש רק מקום אחד לגשת אליו.

מעבדת פיקספון מתקנת מסך אייפון במהירות

פיקספון הוא מעבדה לתיקון אייפון, סמארטפון וטאבלט במרכז תל אביב. המקום מהווה גם מרכז שירות ומכירה, ומפורסם בתל אביב ובכל אזור המרכז כמעבדה הגדולה ביותר לתיקון מסכי אייפון.

פיקספון הוקמה בשנת 2008 ומעסיקה את המומחים והטכנאים הטובים ביותר בארץ שמספקים שירותי תיקון כמו החלפת מסכים, סוללות ותיקון לוחות אם. בנוסף, ישנם שירותי תוכנה ושחזור מידע לכל המכשירים.

בפיקספון השירות והאמינות הם מעל הכל. הלקוח מקבל אחריות מלאה על כל תיקון או שירות שהוא מקבל. ניתן ליצור קשר בכל בעיה בטלפון 1-700-705-999.