החלפת סוללה לאייפון - הסבר לגבי חשיבות סוללה מקורית

למה כל כך חשוב סוללה מקורית, ומה חשוב בהחלפת סוללה וממה יש להיזהר?

קודם כל בואו נעשה סדר, כלל היצרניות ממליצות על החלפת הסוללה לסמארטפון פעם בשנתיים, ואחר בין 700-800 מחזורי טעינה תלוי במשתמש. החלפת סוללה חדשה בסמארטפון לא רק שתגרום למכשיר להחזיר ולעבוד יותר זמן. אלא גם תגרום לו לעבוד מהר יותר, וחזק יותר.

מה הסיבה לכך? יש קשר ישיר בין מצב הסוללה למעבד, יצרניות המכשירים יודעות שאם ייתנו לנו לקחת מהמעבד את מהירות המכשיר המירבית כשהסוללה חלשה הסוללה תתרוקן לנו בתוך כשעה שימוש.

סוללה חדשה משפרת ביצועים בסמארטפון.

איך לדעת שהסוללה עשתה את שלה?

אוקי, אנו מאמינים שרובכם תזהו מתי הסוללה שלכם כבר עשתה את שלה, אבל בכל זאת.

סוללה שכבר לא מחכה ל 0 אחוז בכדי להכבות, היא סוללה שמתחילה את הסוף שלה. ככל שהיא תיכבה באחוזים גבוהים יותר היא תיגמר יותר.

אנו ממליצים להחליף סוללה מיד כשמזהים שהיא כבר לא כתמול שלשום, מסיבה פשוטה. סוללה שנמשיך להשתמש בה לאחר שהאנרגיה בה נגמרה ואנו מזהים את היחלשותה עלולה לגרום לה להתנפח ואז אנו בסכנה כפולה, גם על המסך ועלול להתרומם כתוצאה מהתנפכות הסוללה, שנית אנו מסתכנים בחומרים רעילים שעלולים להתנדף ואז מסתכנים בפיצוץ הסוללה. 

 

החלפת סוללה

 חשוב לדעת בהחלפת סוללה, וממה יש להיזהר?

היזהרו מסוללות מזויפות כמו מאש, איך ניתן לדעת שמדובר בסוללה מזוייפת? בתחום הזה יש אינספור ספקים ומפעלים אשר מייצרים חלפים לאייפון או לסמארטפון שלנו, חלקם מצהירים שהם מייצרים חלקים תחליפיים וניתן לראות זאת על המוצר מיד, ויש מפעלים אשר מתמחים בזיופים. איך נדע אם הסוללה ששמו לי מקורית וחדשה?

למעשה קשה מאוד לדעת אם מדובר בסוללה מקורית או במזוייפת, ויש להיעזר באיש מקצוע. 

סוללות מזוייפת לאייפון או לסמארטפון שלנו לא תחסוך לנו הרבה במבחן התוצאה, בשורה התחתונה אנו מחפשים שהסמארטפון שלנו יעבוד והסוללה תיהיה אמידה, לצערינו הרב לא קיימות בשוק סוללות שאפשר לסמוך עליהם.

מה עוד חשוב לדעת?

במקרה של החלפת סוללה לאייפון, ובפרט במכשירי האייפון האטומים למים ואבק יש לבחור במעבדה שתדע להחזיר את אטימות המכשיר במלואה, דגש נוסף שאנו רוצים לתת הוא הדבקת הסוללה בדבק מקורי, וכן החזרת כלל הברגים והחלקים של המכשיר. כולל הכל!

מה חשוב לדעת לאחר החלפת סוללה?

לעיתים נפוצות הסוללה החדשה שלכם לא עבדה במשך זמן, וייתכן שהחיווי הראשוני שלה יהיה מדוייק, יש להטעין את המכשיר עד 100 אחוז ולרוקן עד ל 0 לפחות 5 פעמים.

 

אנו מזמינים אתכם להחליף סוללה אצלנו במעבדת פיקספון בתל אביב, לא רק שתקבלו את הסוללה המקורית והאיכותית ביותר, אנו מתחייבים להחזיר בחזרה את האטימות למים ואבק באופן מלא לאטימות מלאה, זמן החלפת סוללה משוערת במעבדה? שעה בלבד 

למחירון שירותים לחצו כאן

בואו לקרוא עוד על החלפת סוללה