א׳-ה׳ 20:00 – 10:00 ו׳ – 10:00 – 13:00 לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

EN

       א׳-ה׳ 20:00 – 10:00

       לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

עידכון גרסא לאייפון

אם גם אתם חוששים לעדכן את הגרסא בעצמכם? אתם מוזמנים אלינו למעבדה אנו נעזור לכם ונעבור איתכם על הפרטים החשובים ונדאג שכל המידע ללא יוצא מן הכלל יגובה ויחזור למכשיר בגרסא החדשה.

 

רבים מאיתנו פוחדים להתעסק עם עידכון גרסא לאייפון והסיבות ברורות. בעבר עידכון גרסא היה מורכב יותר לביצוע כיום הפעולה פשוטה יותר אך יש דגשים שעליכם לדעת. 

בואו נדבר רגע על למה לעדכן גרסא לאייפון, והאם כדאי לבצע עידכון תוכנה גם למכשירים ישנים?

שוק הטכנולוגיה דוהר קדימה ומציג לנו טכנולוגיות ויכולות חדשות מעת לעת, חברות הטכנולוגיה מאלצות אותנו ואת מפתחי האפליקציות ללכת קדימה, האם זה טוב לנו?

במבחן הזמן נראה שהיה לנו שווה לשדרג גרסאות התוכנה שהפכו להיות קלות יותר ועובדות חלק יותר בעיקר בהתממשקות על ענני הגיבוי. מה גם שרבים מהעידכונים הם תיקוני שגיאות, ועידכוני נראות ופיצ'רים המקלים על השימוש במכשיר. 

היצרנית אפל מאיטה את המכשירים בעידכוני הגרסא?

זה היה נכון ב 2016 ולשמחתינו כבר לא. למה זה קרה ומה שונה עכשיו?

הכל עניין של סוללה, כשהמכשיר שלנו חדש והסוללה שלו חזקה נותנת היצרנית אפל שימוש של אחוזים גבוהים מהמעבד, וזה מתבטא במהירות המכשיר, אבל מה קורה כאשר המכשיר שלנו כבר מתיישן ואיתו הסוללה? אם ייעשה שימוש מירבי במעבד עלולה הסוללה שלנו להיגמר לאחר לאחר שימוש של כשעה בלבד, בעקבות כך האיטו אפל את המכשיר על מנת שהסוללות יחזיקו מעמד יום שלם.

 מה צריך לדעת לפני עידכון גרסא דרך המכשיר?

האייפון מציע לכם לעדכן את הגרסא, יש כמה דברים חשובים שעליכם לדעת, הראשון הוא לחבר את המכשיר לשקע חשמל ולא לנתקו עד סיום העדכון ועד שנראה את המערכת הפעלה נדלקת שוב, חיבור ל WIFI יציב ולא מתנתק. 

למה אנחנו?

המעבדה שלנו יודעת להתמודד עם כל תקלה לרבות החלפות רכיבים על גבי לוח האם ותקלות קורוזיה, לצוות המעבדה וותק של שנים רבות בתחום התיקונים והשירות. אנו מחוייבים בראש ובראשונה לשירות עם חיוך, אדיב מקצועי וסבלני. אנו מתחייבים להחזר כספי מלא במידה והתקלה לא נפתרה. וכן תהליך בדיקת המכשיר ללא עלות כלל.

מרכז השירות שלנו ממוקם במרכז תל אביב ברחוב ליאונרדו דה וינצי 9 בקומה מינוס 1.ממש צמוד למתחם שרונה והקריה, ממש קרובים למרכז עזריאלי לבאים ברכבת.

שירות הלקוחות הטלפוני זמין לשרותכם בין השעות 20:00 - 10:00 - צלצלו עכשיו: 1700-705-999

Translate »