א׳-ה׳ 20:00 – 10:00 ו׳ – 10:00 – 13:00 לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

EN

       א׳-ה׳ 20:00 – 10:00

       לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

פתיחת אייפון נעול icloud

פתיחת icloud נעול, מה זה אומר, למה זה קורה, ומה עושים במקרה כזה?

היצרנית של מכשירי האייפון חברת אפל רוצה לצמצם את גניבת המכשירים שאנחנו קונים דרכה, בשלב מסויים הפעילה החברה את כפתור ה find my iphone המאפשר מעקב אחרי האייפון בזמן אמת כל עוד המכשיר דלוק. כאשר כפתור זה מופעל בלבד נוכל למצוא את האייפון אבל לאופציה זו יש מטרה נוספת, והיא לנעול את המכשיר שלכם לחשבון ה icloud שלכם, ובלשכם בלבד. זה אומר בין השאר שאם יש לכם קוד על המכשיר לא רק שלא תיהיה אפשרות למוצא או לגונב האייפון לראות את המידע שלכם הוא גם לא יוכל לאפס ולהשתמש במכשיר ללא הזנת חשבון ה apple id שלכם.

היזהרו מנסיון דייג (fishing) סיכוי גדול שאם אבד לכם מכשיר האייפון תקבלו לטלפון שלכם הודעת שקר כאילו מאפל, ובה תיהיה הודעה משמחת על מציאת האייפון שלכם, כל מה שיבקשו מכם הוא להזין את החשבון שלכם אבל ברור לכם שאם תרשמו אותו בעצם עזרתם להם לפתוח את המכשיר שלכם. היזהרו

עם זאת לא בכל המקרים מדובר במכשיר שאבד ובמקרים רבים פשוט אין לכם את הקוד או שם המשתמש הרצוי מסיבות שונות במקרים כאלו ניתן להגיע לפתרון פתיחת המכשיר ע"י יצירת קשר עם חברת אפל והצגת חשבונית קניה תעזור לכם. ניתן להיעזר בצוות המומחים שלנו בתקלות מהסוג הזה.

בכל מקרה שיש לכם ביד אייפון נעול icloud אנו נשמח לבדוק מה הסטטוס שלו ולבדוק עבורכם אם יכולים אנחנו להציע לכם פיתרון. דברו איתנו 

שירות לקוחות : 1700-705-999 

למה אנחנו?

המעבדה שלנו יודעת להתמודד עם כל תקלה לרבות החלפות רכיבים על גבי לוח האם ותקלות קורוזיה, לצוות המעבדה וותק של שנים רבות בתחום התיקונים והשירות. אנו מחוייבים בראש ובראשונה לשירות עם חיוך, אדיב מקצועי וסבלני. אנו מתחייבים להחזר כספי מלא במידה והתקלה לא נפתרה. וכן תהליך בדיקת המכשיר ללא עלות כלל.

מרכז השירות שלנו ממוקם במרכז תל אביב ברחוב ליאונרדו דה וינצי 9 בקומה מינוס 1.ממש צמוד למתחם שרונה והקריה, ממש קרובים למרכז עזריאלי לבאים ברכבת.

שירות הלקוחות הטלפוני זמין לשרותכם בין השעות 20:00 - 10:00 - צלצלו עכשיו: 1700-705-999

Translate »