א׳-ה׳ 20:00 – 10:00 ו׳ – 10:00 – 13:00 לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

EN

       א׳-ה׳ 20:00 – 10:00

       לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

שחזור סיסמא Apple ID

טוב לכולנו יש מלא חשבונות, ולכל חשבון יש את הסיסמא שלו, לא כולנו זוכרים את הסיסמאות של כל המידע שלנו, אבל המצב הופך להיות חמור יותר כשאין לנו את סיסמת ה apple id. שעלול לגרור איתו גם התנהגות שונה מהאייפון. האייפון עלול להקפיץ בקשת סיסמא לעיתים תכופות ולהקשות על העבודה על המכשיר, או קושי בעידכון אפליקציות מסויימות כגון אפליקציית הוואצאפ (whatsapp) 

ובכן במקרה שכזה אין אפשרות מלבד להקיש את הסיסמא ובמקרה שאין לכם אותה ישנפ אפשרויות רבות לאיפוס הסיסמא, כאשר יש היתכנות במקרים מסויימים של בעיות בתשלום או החלפת כרטיס אשראי שמטעמי אבטחה יינעל החשבון לזמן רב.

איך משחזרים סיסמא? ומה עושים כאשר אין כניסה למייל או גישה למספר טלפון?

חברת אפל מציעה תמיכה בשיחזור הסיסמא, לפניכם כמה אופציות:

הראשונה היא דרך המכשיר, באפלקציית ה find my iphone, לחצו על שחזור סיסמא בתחתית המסך, לאופציה זו יש יתרון כי אפל מזהה שהשימוש הוא מהמכשיר עצמו ותהליך האימות קצר יותר. 

אופציה נוספת היא דרך עמוד iforgot

לחצו כאן ותוכלו להזין את כתובתכם ולעקוב אחר הפרטים עד לאיפוס הסיסמא.

עדיין לא מצליחים לשנות את הסיסמא?

צוות המעבדה בעל נסיון רב בשחזור סיסמאות לחשבונות. במקרה שלא הצלחתם לאפס את סיסמתם בואו להיעזר בצוות המומחים שלנו. 

שירות לקוחות: 1700-705-999 

 

למה אנחנו?

המעבדה שלנו יודעת להתמודד עם כל תקלה לרבות החלפות רכיבים על גבי לוח האם ותקלות קורוזיה, לצוות המעבדה וותק של שנים רבות בתחום התיקונים והשירות. אנו מחוייבים בראש ובראשונה לשירות עם חיוך, אדיב מקצועי וסבלני. אנו מתחייבים להחזר כספי מלא במידה והתקלה לא נפתרה. וכן תהליך בדיקת המכשיר ללא עלות כלל.

מרכז השירות שלנו ממוקם במרכז תל אביב ברחוב ליאונרדו דה וינצי 9 בקומה מינוס 1.ממש צמוד למתחם שרונה והקריה, ממש קרובים למרכז עזריאלי לבאים ברכבת.

שירות הלקוחות הטלפוני זמין לשרותכם בין השעות 20:00 - 10:00 - צלצלו עכשיו: 1700-705-999

Translate »