א׳-ה׳ 20:00 – 10:00 ו׳ – 10:00 – 13:00 לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

EN

       א׳-ה׳ 20:00 – 10:00

       לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

החלפת מסך לסמארטפון

מסך אייפון נשבר / לא עובד? - החלפת מסך לסמארטפון

*אחריות תינתן על פעילות תקינה של המסך, ולא על שברים, כמקובל בעולם השירות. יותר משתלם ב +FIX :

בעיות נפוצות בתיקון מסך לאייפון:

שבירת מסך לאייפון הינו דבר שבשגרה למחזיקי המכשיר ללא הגנה ראויה, אם כל הצער שבדבר, ובאמת כואב לנו לראות מסכי איפון שבורים, ממה שנתקלנו עד כה, ישנם כמה סוגים של מסך שבור: כל המסך שבור, (גם המסך הפנימי וגם הזכוכית) רק הזכוכית שבורה (הטאץ והמסך ימשיך לעבוד כרגיל) מסך לבן (לא רואים כלום בתצוגה) מסך עם פסים עליו (נגרם מנפילה, הכל עובד אך מטושטש) אנו מסוגלים להפוך לך את האייפון לחדש- במהירות,במקצועיות ובמחיר שווה. אנו לא חוסכים כסף על החלקים! הכי איכותי שניתן למצוא.

איך מתקנים אייפון שנשבר?

השלב הראשון בהחלפת מסך לאייפון הוא כמובן להגיע למעבדה,
או להשתמש בשירות השליחים המעולה שלנו.
השלב השני הוא מסירת המכשיר לתיקון במעבדה.
ומכאן הכל כבר ביידים שלנו, אנו נפרק את המכשיר ונרכיב לו מסך חדש.

מה שנשאר לכם זה להמתין כשעה במקום, לשתות כוס קפה, לקרוא עיתון ולנוח.
אם תרצו לצפות בטכנאי שמסדר לכם את המכשיר גם זה אפשרי, כיוון שהמעבדה שלנו שקופה לחלוטין,
בכל מובן אפשרי! – אנו לא מסתירים שום דבר, כי אצלנו הכל קל ופשוט.

למה אנחנו?

ההבדלים בתיקוני מסך של דגמי האייפון השונים:

החלפת מסך לאייפון xs/max: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד.

מסך אייפון max/xs, מסך האייפון xs הינו מסך OLED המיוצר ע"י חברת סאמסונג התצוגה שלו חדה יותר, ויקרה יותר. אייפון Xs לא מגיב טוב למסכים לא מקוריים, 

החלפת מסך לאייפון x: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד.

מסך אייפון x  בעל טכנולוגיית 3D touch המאפשרת למכשיר להבחין בעוצמת הלחיצה ובכך לשנות את הדרך שבא אנו מתפעלים את המכשיר. ישנם מסכים ביצור סיני שאינם מספקים את חויית ה 3d במלואה, מסך האייפון x הינו מסך OLED המיוצר ע"י חברת סאמסונג התצוגה שלו חדה יותר, ויקרה יותר. אייפון X לא מגיב טוב למסכים לא מקוריים, חברת אפל הכריזה בשנת 2018 על קריאה חוזרת למסכים של דגם זה ואנו מודעים לרגישות המסך. אנו ממליצים על הגנה טובה!

החלפת מסך לאייפון 8/+: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד.

מסך אייפון 8 זהה בגודלו לאייפון 7, וכן בטכנולוגיה ה 3D touch המאפשרת למכשיר להבחין בעוצמת הלחיצה ובכך לשנות את הדרך שבא אנו מתפעלים את המכשיר. ישנם מסכים ביצור סיני שאינם מספקים את חויית ה 3d במלואה, מסך האייפון 8 הינו מסך OLED המיוצר ע"י חברת סאמסונג התצוגה שלו חדה יותר, ויקרה יותר

החלפת מסך לאייפון 7/+: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד.

מסך אייפון 7 זהה בגודלו לאייפון 6S, וכן בטכנולוגיה ה 3D touch המאפשרת למכשיר להבחין בעוצמת הלחיצה ובכך לשנות את הדרך שבא אנו מתפעלים את המכשיר. ישנם מסכים ביצור סיני שאינם מספקים את חויית ה 3d במלואה, ולאחר חקירות רבות, מתברר כעת שישנם יותר מדי יצרנים למסכים שאינם מקוריים עבור האייפון 7, ולאחר שימוש של חודש או חודשיים במסך לא מקורי, עלול להישרף רכיב תאורה במכשיר לאחר התקנת מסך לא מקורי, אנו ממליצים להשתמש בחלקים מקוריים למכשירים כדי למנוע תקלות נוספות בעתיד. ותזכרו תמיד, זול עולה ביוקר !

החלפת מסך לאייפון S6: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד.

מסך אייפון 6S זהה בגודלו לאייפון 6, באייפון זה הכניסה חברת אפל טכנולוגיה חדשה, הנקראת 3D טאצ'. טכנולוגיה המאפשרת למכשיר להבחין בעוצמת הלחיצה ובכך לשנות את הדרך שבא אנו מתפעלים את המכשיר ישנם מסכים ביצור סיני שאינם מספקים את חויית ה 3d במלואה, ולאחר חקירות רבות, מתברר כעת שישנם יותר מדי יצרנים למסכים שאינם מקוריים עבור האייפון 6 וה 6 אס, ולאחר שימוש של חודש או חודשיים במסך לא מקורי, עלול להישרף רכיב תאורה במכשיר לאחר התקנת מסך לא מקורי, אנו ממליצים להשתמש בחלקים מקוריים למכשירים כדי למנוע תקלות נוספות בעתיד. ותזכרו תמיד, זול עולה ביוקר !

החלפת מסך לאייפון 6: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד.

מסך האייפון 6, ללא ספק חברת אפל שינתה את כללי המשחק עם האייפון 6, ישנם כאלו שיאהבו ויש שלא. אך ללא ספק מדובר בבשורה בעיקר בגזרת גודל המסך, ואיכותו. החלפת המסך מבחינה טכנית דומה מאוד לקודמו האייפון 5S. וזמן ההמתנה המשוער הינו עד שעה. מעבדת פיקספון מביאה לכם הלקוחות אפשרות לבחור באיכות וטיב המסך, אנו מחזיקים באופן קבוע במלאי מסכים מקוריים 100%, וכן מסכים שהם מחודשים והם מקוריים רק ב 50%. בחרו נכון! ישנם בשוק גם מסכים שאינם מקוריים לאייפון 6, הסחורה שמיוצרת ע"י המפעלים הסינים כמו TIAMA אמנם נחשבים לרמה גבוהה מאוד בלא מקוריים, אך עדיין ישנם מכשירים שחוזרים אלינו למעבדה לאחר החלפת מסך לא מקורי שהמכשיר נשרף לגמרי, ולא היה ניתן לתיקון כלל, אנו ממליצים להשתמש או ב 50 אחוז מקורי או ב 100 אחוז בלבד למכשירי אייפון 6 ו 6 אס, רמת החשמל והצריכה של המסכים הסיניים הינה גבוהה יותר למכשיר ועלולה לגרום לנזק בלתי הפיך, במכשירי אייפון 5 ו 5 אס ניתן להשתמש במסכים לא מקוריים ללא חשש.

החלפת מסך לאייפון 5S: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד.

מסך האייפון 5S המסך הכי איכותי שראינו אי פעם בייצור המוני של האייפון החדש, איכות התמונה מעולה, אבל הפעם בוצעו כמה שינויים, כפתור ההום החדש של האייפון 5S יושב על המסך עצמו ואינו מקושר לשקע הטעינה כלל, אלא מחובר ללוח האם עצמאית, לפני פירוק המסך יש צורך לפתוח כמובן את 2 הברגים התחתונים בחלק התחתון של המכשיר, ואז להרים בעדינות את המסך מבלי לקרוע את פלאט כפתור ההום שמחובר ללוח אם, לאחר שניתקנו את כפתור ההום מהלוח נוכל להמשיך בפירוק עוד 4 ברגים ואז להחליף את המסך. גם כאן מומלץ להגן על המכשיר עם מגני מסך איכותיים של חברת OTTERBOX שמיוצרים מסיליקון ועוזרים למנוע שבר במסך הקדמי של המכשיר.

החלפת מסך לאייפון 5C: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד.

מסך האייפון 5C דומה מאוד לאייפון 5 הרגיל, גם כאן אין צורך לפרק את כל המכשיר, אלא רק 2 ברגים בחלק התחתון של המכשיר ולאחר מכן עוד 4 ברגים שסוגרים את המכסה של המסך על הלוח אם, המסך עצמו מאוד עדין ומאוד מומלץ להסתובב עם כיסויים המגנים על המכשיר כמו מגני מסך סיליקון ודומיו למניעת שבר.

החלפת מסך לאייפון 5: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד.

מסך האייפון 5 מורכב ממסך רטינה איכותי במיוחד, אך גם עדין מאוד, כל מכה קטנה יכולה לגרום נזק למכשיר היקר שברשותך, החלפת המסך הינה פעולה יחסית די פשוטה בדומה לאייפון 3GS ואין צורך לפרק את כל המכשיר עבור החלפת המסך,זמן החלפת המסך באייפון 5G מוערך כשעה עבודה.

החלפת מסך לאייפון 4/4S: זמן ההמתנה המשוער: כשעה בלבד. - אין במלאי

מסך האייפון 4G מורכב גם הוא משלושה שכבות כמו האייפון 4S, וגם אינו ניתן לפירוק קל, אלא יש צורך בפירוק המכשיר כולו, והחלפת המסך כיחידה כוללת,חשוב מאוד לשים לב לא לשלם מחיר זול על מסך של אייפון 4, אלא לשלם טיפה יקר יותר, ולקבל מסך איכותי בהרבה ממה שמוצע במחיר הזול, ההגיון הוא פשוט,רוב ההבדל בין מסכים זולים למסכים יקרים הינו איכות הזכוכית. זכוכית זולה = שבירה מהירה. זכוכית איכותית = שבירה בנפילה חזקה!

אנו במעבדה מחליפים רק מסכים איכותיים, אנו מאמינים באיכות! זמן החלפת המסך לאייפון 4G מוערכת בשעה עבודה בלבד.

מסך האייפון 4S יחסית עמיד בפני שבירות ולא דומה בעדינותו לאייפון 5 או אייפון 3GS אך עדיין בנפילות חזקות המסך ישבר,המסך מורכב משלושה שכבות, המסך עצמו, הטאץ, והזכוכית שמגינה על שניהם. בהחלפת מסך לאייפון 4S ישנו צורך להחליף את המסך כיחידה אחת כוללת, ומתוך כך הצורך לפרק את המכשיר כולו. זמן החלפת המסך באייפון 4S מוערך כשעה עבודה.

למה אנחנו?

המעבדה שלנו יודעת להתמודד עם כל תקלה לרבות החלפות רכיבים על גבי לוח האם ותקלות קורוזיה, לצוות המעבדה וותק של שנים רבות בתחום התיקונים והשירות. אנו מחוייבים בראש ובראשונה לשירות עם חיוך, אדיב מקצועי וסבלני. אנו מתחייבים להחזר כספי מלא במידה והתקלה לא נפתרה. וכן תהליך בדיקת המכשיר ללא עלות כלל.

מרכז השירות שלנו ממוקם במרכז תל אביב ברחוב ליאונרדו דה וינצי 9 בקומה מינוס 1.ממש צמוד למתחם שרונה והקריה, ממש קרובים למרכז עזריאלי לבאים ברכבת.

שירות הלקוחות הטלפוני זמין לשרותכם בין השעות 20:00 - 10:00 - צלצלו עכשיו: 1700-705-999

Translate »