א׳-ה׳ 20:00 – 10:00 ו׳ – 10:00 – 13:00 לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

EN

       א׳-ה׳ 20:00 – 10:00

       לאונרדו דה וינצ׳י 9, תל אביב

העברת מידע בין מכשירים

יש לכם סמארטפון חדש ומתקשים עם העברת המידע מהמכשיר הישן? הגעתם למקום הנכון, אם אתם בקטע של לעשות את זה לבד תוכלו להיכנס לעמוד מרכז מידע ולהיעזר במדריכי הגיבוי והעברת המידע, אם אינכם רוצים לקחת אחריות בעצמכם מוזמנים אתם למרכז השירות והמעבדה שלנו. כל הפרטים

העברת מידע מאייפון לאייפון

מתבצע בשתי דרכים עיקריות, הראשונה והמסורתית היא באמצעות תוכנת הסינכרון של אפל ה itunes. האופציה השניה היא באמצעות גיבוי הענן icloud. השימוש בענן כרוך בתשלום חודשי. 

באופציה זו יעבור גיבוי חשבון הוואצאפ במלואו. 

העברת מידע מאנדרואיד לאייפון

ידוע לכל על גיבוי הנתונים בחשבון ה Gmail שלכם המגבה את רוב המידע שלכם. אם אתם עוברים מאנדרואיד לאייפון ייתכן והמידע שיוצג יהיה סנכרון אנשי הקשר, לוח השנה ותיבת המייל. את התמונות תוכלו למצוא מגובים ב אפליקציית google photos. אך אין זה העברה מלאה של הנתונים והתמונות לא יעברו לסרט הצילום באייפון. אם אתם רוצים 

מה עושים? במיוחד בשביל זה השיקה היצרנית אפל אפליקציית העברת מידע מאנדרואיד ל IOS בשם move to ios חפשו אותה בחנות האפליקציות, על המכשיר להיות מאופס כחדש ובהגדרתו הראשונית בחרו באופציה "העברת נתונים מאנדרואיד" 

 בהעברת מידע מאנדרואיד לאייפון גיבוי חשבון הוואצאפ לא יעבור.
 

העברת מידע מאייפון לאנדרואיד

אז פה זה קצת מורכב יותר, וזה תלוי איזה אנרואיד ואיזה מידע תרצו להעביר, אם יש לכם סמסונג יש לכם דרך פשוטה יחסית להעברת המידע, והיא באמצעות ייבוא גיבוי ה itunes לתוכנת ה smart switch המאפשרת ייבוא הגיבוי. אפשרות נוספת אם יש לכם סמסונג היא באמצעות חיבור פיזי ואפליקציית העברה smart switch אשר תדריך אתכם בעצמה. 

אם יש לכם אנרואיד אחד ממגוון היצרניות ישנם תוכנות ברשת אשר יעזרו לכם אבל אנו לא ממליצים לתת לכל תוכנה לגשת לנתונים שלכם. 

בכל מקרה סנכרון של חשבון ה Gmail יסנכרן את לוח השנה ואת אנשי הקשר והפתקים במידה ויש גיבוי. 

בהעברת מידע מאייפון לאנדראיד גיבוי חשבון הוואצאפ לא יעבור.

ישנם מכשירים ישנים שאינם תומכים באף אחת מהאפשרויות אם בעקבות תקלה במכשיר או שנתקלתם בבעיות בעת ניסיון העברת המידע מוזמנים אתם לפנות לצוות המעבדה. אנו נעביר לכם את המידע על הפרט האחרון. 

למה אנחנו?

המעבדה שלנו יודעת להתמודד עם כל תקלה לרבות החלפות רכיבים על גבי לוח האם ותקלות קורוזיה, לצוות המעבדה וותק של שנים רבות בתחום התיקונים והשירות. אנו מחוייבים בראש ובראשונה לשירות עם חיוך, אדיב מקצועי וסבלני. אנו מתחייבים להחזר כספי מלא במידה והתקלה לא נפתרה. וכן תהליך בדיקת המכשיר ללא עלות כלל.

מרכז השירות שלנו ממוקם במרכז תל אביב ברחוב ליאונרדו דה וינצי 9 בקומה מינוס 1.ממש צמוד למתחם שרונה והקריה, ממש קרובים למרכז עזריאלי לבאים ברכבת.

שירות הלקוחות הטלפוני זמין לשרותכם בין השעות 20:00 - 10:00 - צלצלו עכשיו: 1700-705-999

Translate »